Konsultacje dietetyczne


Aleksandra Szemberg, specjalistka żywienia, studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pasjonatka medycyny stylu życia, obesitologii, psychologii, neurobiologii Posiadam doświadczenie w pracy z nawykami i stylem życia. Moją wiedzę z zakresu dietetyki uzupełnia wiedza medyczna. 

W mojej pracy podchodzę do każdego indywidualnie. Uwzględniam wszystkie Twoje sugestie. Pomagam Ci wdrożyć jadłospis i suplementację odpowiednią dla Twoich potrzeb, zgodną z najnowszymi wytycznymi i badaniami naukowymi. 

Jestem tu dla Ciebie - przyglądam się nawykom, które mogą utrudniać uzyskanie pożądanego efektu. Z mojego gabinetu wyjdziesz z nową wiedzą, większą świadomością i wsparciem w drodze po zdrowsze ciało. Uzyskasz wszelkie niezbędne materiały do uzyskania pożądanego celu. 

Zapraszam Cię do swojego gabinetu po jakość, którą stworzymy razem. Specjalizuję się w układaniu diet redukcyjnych, wegetariańskich, terapeutycznych (m.in. w chorobie Hashimoto, insulinooporności, zespole policystycznych jajników, zespole jelita drażliwego), bez przymusu liczenia kalorii. Odbywam również konsultacje żywieniowe w zakresie składowych zdrowego odżywiania.

Dietetyk

Umów wizytę

Klauzula RODO.