Fizjoterapia

Blog Single

Physioner to nowa wizja twojej terapii.

Jestem Fizjoterapeutą, który spójnie łączy zdobytą wiedzę z różnych dziedzin.

Zobaczysz, jak łatwo, poprzez zrozumienie problemu, można zwiększyć jakość życia i poznać swoje ciało na nowo sprawne fizycznie.

Jestem Fizjoterapeutą i chciałbym abyś wiedział/-a, że moim celem w pracy z pacjentem jest znalezienie i wyleczenie przyczyny problemu, nie zaś zatrzymanie się na zaleczeniu samych objawów. Indywidualność do każdego pacjenta, to jest to co charakteryzuje moją pracę. Nawet jeśli schorzenia są te same to droga ich powstawania jest często bardzo różna.

Jestem twoim przewodnikiem w drodze do zdrowia. Nasza podróż będzie ciekawa ale i precyzyjna. Zależy mi na tym, abyś jak najszybciej uwolnił się od swojego bólu czy dysfunkcji i poznał swoje ciało na nowo sprawne fizycznie. Zobacz, jak łatwo, poprzez zrozumienie problemu, można zwiększyć jakość życia.

Blog Single

Kim jest Physioner?

Physioner jest zwieńczeniem wielu lat pracy i studiów na temat zdrowia, kondycji fizycznej i mentalnej człowieka. Jest to droga, idea, która wciąż się rozwija i ewoluuje. W swojej pracy płynnie łączę wysokiej klasy fizjoterapię z narzędziami z dziedziny psychologii, aby szybko i precyzyjnie znaleźć przyczynę problemu. Udało mi się odczarować pojęcie „trudny pacjent” i zamienić je w zrozumienie i uważność, na to z czym do mnie przychodzisz.

To z czym pracuję jako fizjoterapeuta to głównie ból, wbrew pozorom jest to nasz dobry przyjaciel (jak cała gamma innych sygnałów z ciała), wystarczy tylko zrozumieć, jaką przekuje nam informację zamiast tłumić go kolejną dawną leków, zastrzyków czy nastawieniem pt. „ja już się przyzwyczaiłem do tego bólu”. Czy nie lepiej przyzwyczaić się do przyjemnego, aniżeli znośnego w bólu, życia?

Pomagam również poza swoim gabinetem, głównie przez telefon, osobom które mają wewnętrzny lub zewnętrzny konflikt. Często zapętlamy się w problem, mając wrażenie, że tylko logiczne rozwiązania przyniosą wymierny skutek nie zważając na to, jak sprawy mogą się zmienić, gdy zmienimy swój stan. Mówię tu o konkretnych narzędziach do pracy z umysłem. Tak, nasz umysł również jest powtarzalny w swoim indywidualnym działaniu i funkcjonuje według określonych schematów.


Moją misją jest podnoszenie świadomości ludzi poprzez fizjoterapię i pracę mentalną. Stąd właśnie wziął się Physioner – Nowa Wizja Twojej Terapii.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

  • Jeśli idziesz do mnie po raz pierwszy należy zarezerwować 2 godz. Jest to czas, w którym w pełni wysłucham i zbadam twoje dolegliwości lub tematy, nad którymi chcesz popracować.
  • Zabierz strój na zmianę, który będzie komfortowy i umożliwiał dostanie się do miejsca dolegliwości. Strój sportowy jest, jak najbardziej odpowiedni.
  • W miarę możliwości zabierz wszelką dostępną dokumentację medyczną i zdjęcia obrazowe. Dodatkowa dokumentacja ułatwia moją pracę, jednak znacznie lepiej reagować i podjąć leczenie wcześniej niż odwlekać je z powodu oczekiwania na dokumenty lub zdjęcia. Posiadanie takiej dokumentacji nie jest wyznacznikiem odbycia wizyty.

Fizjoterapia Rehabilitacja Masaż Łódź Widzew Janów

Umów wizytę

Klauzula RODO.