Kosmetologia

Stylizacja rzęs

Blog Single

W LifeQuality Beauty znajdziesz dla siebie chwilę wytchnienia i relaksu. Nasze specjalistki zrobią dla Ciebie rzęsy marzeń. Pragniesz długich rzęs metodą 1:1, a może bliżej sercu jest Ci laminowanie i lifting rzęs. Cokolwiek preferujesz bądź spokojna, znalazłaś właśnie miejsce stworzone z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

Metoda 1:1 - Polega na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej naturalnej. Dzięki tej stylizacji osiągniesz bardzo naturalny wygląd. Rzęsy są czarne, podkręcone i wydłużone. Polecamy go osobą, które mają naturalnie gęste, cienkie i proste rzęsy.

Metoda 2D - Jest to najbardziej popularna metoda objętościowa, która polega na doklejeniu 2 syntetycznych rzęs do jednej naturalnej. Dzięki tej stylizacji uzyskasz widocznie większą objętość i gęstość, ale unikniesz efekt przerysowania. Polecamy go osobą, które chcą nadać objętości swoim rzęsom oraz nieco je przedłużyć, tak aby już nie malować je tuszem. Dodatkowo można uzyskać efekt ukrycia opadającej powieki.

Metoda 3D - Jest to metoda objętościowa polegająca na doklejeniu 3 syntetycznych rzęs do jednej naturalnej, tak aby razem układały się w literę „W”. Dzięki tej stylizacji uzyskasz efekt zjawiskowych sztucznych rzęs, które są niezwykle uwodzicielskie. Polecamy go osobą, które chcą uzyskać zjawiskowy i wyrazisty efekt oraz optycznie większe oko.

Metoda 4D/5D - Jest to metoda objętościowa polegająca na doklejeniu kępki 4/5 syntetycznych rzęs do jednej naturalnej. Dzięki tej stylizacji uzyskasz efekt zjawiskowego wachlarza sztucznych rzęs, niebotycznie podkręconych oraz znacznie gęstszych. Polecamy go osobą, które są miłośniczkami dużych objętości.

Kim Kay Volume - Jest to nowatorska metoda objętościowa polegająca na naprzemiennym doklejaniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej w różnych długościach. Dzięki tej stylizacji uzyskasz efekt glamour w formie rozgwiazdy, ale także naturalny, lekko nieuporządkowany. Świetnie sprawdzi się u osób, które lubią mocniejszy makijaż i najnowsze trendy. Polecamy go osobą, którym zależy na spektakularnym otworzeniu i powiększeniu optycznym oka.

Lifting i laminacja rzęs - Lifting rzęs to metoda polegająca na podniesieniu i podkręceniu rzęs naturalnych. Dzięki temu zabiegu możesz uzyskać efekt trwały i naturalny zalotnie podkręconych rzęs. Polecamy go osobą, którym naturalne rzęsy rosną prosto i trudno zmienić to za pomocą zalotki. Następnym etapem jest laminacja rzęs, która polega na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki. Dzięki laminacji możesz uzyskać efekt pogrubionych i ciemniejszych rzęs. Polecamy go osobą, które mają jasne i osłabione rzęsy.


Stylizacja brwi

Blog Single

Sezon na piękne brwi rozpoczęty. Idealnie dobrany kolor, kształt i grubość. Nic tak pięknie nie podkreśli Twoich rysów twarzy jak wyraziste brwi i rzęsy. Próbowałaś już laminacji brwi, czy jesteś zwolenniczką prostszych rozwiązań jak henna pudrowa?

Henna pudrowa - Jest to zbieg kosmetyczny polegający na użyciu naturalnej henny, która daje wspaniałe efekty dla brwi słabych, rzadkich, średnio gęstych, pozbawionych blasku i witalności, siwych, zbyt mocno regulowanych, słabo odrastających, w procesie rekonstrukcji. Efekt jaki uzyskasz to przede wszystkim odbudowane i głęboko odżywione brwi, przyśpieszenie wzrostu nowych włosków, oraz optyczne zagęszczenie brwi w łuku brwiowym. Dedykowany osobą, które mają już wypracowany i nadany kształt brwi. Efekt na skórze utrzymuje się do tygodnia a na włoskach do 8.

Henna klasyczna - jest to zabieg kosmetyczny o bardzo naturalnym efekcie, który utrzymuje się bardziej na włoskach niż skórze. Dedykowany osobą, które mają gęste i grube brwi. Efekt na skórze utrzymuje się do 3-4 dni, a na włoskach do 8 tygodni.

Laminacja brwi - Jest to zabieg kosmetyczny polegający na ułożeniu włosa tak aby nadać im kształt. Dzięki temu zabiegowi nadasz kształt swoim brwią, odżywisz je i pogrubisz. Efekt jaki uzyskasz to przede wszystkim upragniony kształt brwi ale także lśniące i pogrubione włoski. Polecamy go osobą, które mają krzaczaste i nieokiełznane brwi, ale także osobom, które posiadają mało włosków.

Stylizacja paznokci

Blog Single

Masz pomysł na paznokcie, które wyrażą Ciebie? Chcesz przedłużyć paznokcie nie uszkadzając przy tym struktury paznokcia? Uwielbiasz, gdy mają ekstrawagancki kolor? Przyjdź do nas i stwórz z nami idealne paznokcie na każdą okazję!

Manicure hybrydowy - Jest to najpopularniejszy zabieg kosmetyczny polegający na pielęgnacji płytki paznokci, usunięciu skórek, a także nałożeniu koloru. Dzięki temu zabiegu osiągniesz długotrwały efekt (do 3 tygodni) zadbanych paznokci na każdą okazję. Polecamy osobą, które chcą mieć gwarancję nieskazitelnych paznokci nie tylko na wyjątkowe okazje, ale i na co dzień.

French manicure - klasyczne metoda malowania paznokci na jasne barwy z zazwyczaj białą końcówką. Dzięki tej stylizacji uzyskasz efekt uniwersalności, które świetnie sprawdzi się na wesele, czy do pracy. Polecamy go osobą, które preferują stonowane stylizację, chcą dostosować się do dress codów lub wybierają elegancję.

Baby boomer - Jest to alternatywa dla klasycznego frencha, ponieważ też wykonuje się go w stonowanych jasnych kolorach a biała końcówka zostaje rozmyta do efektu ombre. Jest to ponadczasowe i modne zdobienie. Dzięki tej stylizacji uzyskasz efekt uniwersalnej stylizacji pasującej do każdej stylizacji i okazji. Polecamy go szczególnie osobą, które są pannami młodymi.

Manicure klasyczny - jest to podstawowa metoda manicure’u, która polega na opiłowaniu końcówki paznokcia w celu nadania im pożądanego kształtu , usunięciu skórek, nawilżeniu i natłuszczeniu paznokci, oraz opcjonalnie pomalowanie ich lakierem. Dzięki temu manicure’u uzyskasz naturalny efekt paznokci. Polecamy go osobą ceniącym sobie klasykę.

Pedicure - jest to zabieg kosmetyczny polegający na pielęgnacji skóry stóp i paznokci. Polega na skracaniu płytki paznokcia, malowaniu lakierem czy nakładaniu masek lub preparatów nawilżających skórę stóp, a także usunięcie zrogowaciałego naskórka. Dzięki temu zabiegowi uzyskamy gładką i miękką skórę pozbawioną szorstkości i zrogowaceń. Dodatkowo paznokciom można nadać odpowiedni kształt i wybrany przez ciebie kolor.

Przedłużenie paznokci:

Akrylożel - metoda przedłużania paznokci, która stanowi połączenie zalet metody akrylowej i żelowej przedłużania paznokci. Wybór tej metody przedłużania paznokci likwiduje niedogodności specyficzne dla żelu i akrylu czyli niemiły zapach preparatów oraz pieczenie w czasie utwardzania.

Żel - metoda przedłużania paznokci, która nadaje się praktycznie dla każdego rodzaju płytki paznokciowej na szablonie lub tipsie. Paznokcie przedłużone żelem są elastyczne i trwałe oraz charakteryzują się naturalnym wyglądem. Preparat może lekko piec podczas utwardzania w lampie.

Kosmetologia

Umów wizytę

Klauzula RODO.