Trening EMS

Blog Single


Czym jest trening EMS?

Trening EMS to innowacyjny sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

EMS (elektrostymulacja mięśni) - jest to całkowicie bezpieczna metoda treningu podczas którego specjalny konektor dostarcza sygnały elektryczne do mięśni. Ze względu na precyzyjny efekt mięśnie kurczą się dziesiątki razy częściej niż podczas regularnych ćwiczeń na siłowni. W trakcie treningu EMS równocześnie trenujesz mięśnie agonistyczne i antagonistyczne. Dodatkowym atutem jest stymulacja zarówno mięśni powierzchownych jak i głębokich.

Blog Single


Jak to się dzieje?

Podczas tradycyjnych treningów siłowych mózg wysyła impulsy bioelektryczne, które powodują kurczenie się poszczególnych mięśni. Jednak nie wszystkie mięśnie posiadają dobrze rozwinięte połączenie z mózgiem. Aktywowanie takich mięśni nie jest łatwe, dlatego też nie są one tak dobrze rozwijane. Tym sposobem nigdy nie jesteśmy w stanie trenować z pełną siłą, nawet jeśli tego chcemy. Jednak trening EMS, dzięki elektrycznym impulsom o niskiej sile, bezpośrednio stymuluje mięśnie głębokie, zwodząc tym samym naturalne reakcje naszego ciała i angażując do treningu niemal 100% naszej muskulatury.

Trening EMS jest całkowicie bezpieczną formą ćwiczeń, używaną od długiego czasu również w celach leczniczych i rehabilitacyjnych.

Nasi specjaliści pomogą Ci również w szybszym powrocie do zdrowia po doznanych urazach.

Blog SingleJeśli jesteś typem leniwca, który nawet nie wspina się po drzewach i nie lubisz wychodzić z domu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy do Ciebie. Wystarczy, że dysponujesz powierzchnią dwóch metrów kwadratowych, w których będziesz mógł swobodnie się poruszać. Nasz trener przywiezie ze sobą kamizelkę i wszystkie potrzebne akcesoria.

Nasza kamizelka jest w pełni regulowana. Posiadamy rozmiary od XS do XXL. Elektrody umieszczone są na lekko impregnowanym bawełnianym kombinezonie, przez co ich użytkowanie jest bardziej higieniczne.

Ile czasu trwa trening EMS?

Cóż…Jedna sesja treningowa trwa zaledwie 20 minut. Rodzaj sesji treningowej jest dopasowany do Twoich potrzeb. Tworząc odpowiednią sesję treningową opieramy się na Twoim stanie zdrowia, preferowanych przez Ciebie ćwiczeniach, jak i najlepszym sposobie na zrealizowanie Twojego celu.

Na koniec każdej sesji treningowej przychodzi czas na relaks. Podczas gdy Ty odpoczywasz po treningu specjalne impulsy masują Twoje ciało. Dzięki Temu od razu odżywiamy Twoje komórki po treningu!


Korzyści płynące z treningu EMS:


Trening EMS vs. Trening tradycyjny:


Zdecydowałeś się na pierwszy trening? Oto parę wskazówek jak się przygotować.


Jak się zapisać?

Zapisz się na stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Ustal datę i godzinę. Możesz zarejestrować się w dogodny dla siebie sposób.

Jak się przygotować?

Trening EMS nie wymaga specjalnego przygotowania. Wszystko, czego potrzebujesz, zapewnimy na miejscu. Jedyną rzeczą, którą możesz zabrać ze sobą to buty sportowe (możesz również ćwiczyć bez butów).

Wizyta w Klubie

Po przybyciu do klubu spotkasz się z osobistym trenerem. Wspólnie wypełnicie ankietę oraz ustalicie plan treningowy biorąc pod uwagę wszelkie czynniki.

Kostium dla EMS

Po wypełnieniu ankiety otrzymasz specjalny strój.

Trening

Trening trwa od 20 do 25 min.

Po treningu

Gdy już poczujesz czym jest trening EMS, jesteśmy przekonani, że podzielisz nasze zdanie, że jesteś to najlepszy możliwy trening na miarę XXI wieku. Przy zamawianiu cyklu treningów, otrzymasz od nas do wyboru kilka rodzajów karnetów.

Trening EMS

Umów wizytę

Klauzula RODO.